معرفی شرکت مهندسی دریا کران پی

 

شرکت مهندسی دریا کران پی با تلاش و همت جمعی از متخصصین فعال، مجرب و دارای بالاترین مدارج علمی که سالیان متمادی در زمینه های مختلف بنادر و سازه های دریایی، سازه ها و تأسیسات صنعتی و مهندسی ژئوتکنیک در پروژه های بزرگ و ملی کشور فعالیت نموده اند،  در سال 1392 تأسیس شده و با هدف بهره گیری از تجربیات ارزنده، دانش نوین مهندسی و فناوریهای روز دنیا در مسیر توسعه و سازندگی کشور پا به عرصه جامعه مهندسی نهاده است. این شرکت مفتخر است که با رعایت اخلاق و اصول مهندسی، در کمال صداقت و وجدان کاری، انجام خدمات مهندسی با کیفیت مطلوب و جلب رضایت کارفرمایان را سر لوحه کار خود قرار داده است.

این شرکت از زمان تشکیل علاوه بر انجام موفقیت آمیز پروژه های متعدد مهندسی، با اخذ گواهی صلاحیت مشاور از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گامهای بلندی در مسیر رشد و تعالی جایگاه شرکت در حوزه فعالیتهای تخصصی مهندسی برداشته است.

شرکت مهندسی دریا کران پی فعالیت خود را در زمینه های مختلف مهندسی عمران پایه ریزی کرده و در مراحل مختلف مطالعات مفهومی، پایه و تفصیلی، تهیه اسناد مناقصه، مشاوره و نظارت بر اجرا، مدیریت طرح و انجام پروژه ها بصورت طرح و اجرا در قالب بخشهای زیر آماده ارائه خدمات می باشد:

  • بنادر و سازه های دریایی
  • سازه ها و تاسیسات صنعتی
  • مهندسی ژئوتکنیک